Ben jij osteopaat met hart voor het vak en zin om ergens aan mee te bouwen?
Ik ben Bob van den Enden. In 2014 studeerde ik af als fysiotherapeut aan de Fontys, in 2020 als osteopaat aan het FICO in Antwerpen. Sindsdien heb ik in Helmond en Eindhoven een praktijk opgebouwd waar ik met veel plezier werk, en waar het inmiddels tijd wordt voor een collega.
Ik zoek geen invaller voor een paar dagen, maar iemand die er voor de langere termijn in wil stappen.
De praktijk
De patiëntenpopulatie is breed: van kinderen tot ouderen, van mensen met langdurige klachten tot recreatieve sporters en topsporters. Geen dag is hetzelfde, en dat maakt het vak leuk. Daarnaast heb ik me gespecialiseerd in revalidatie na een hersenschudding, wat de praktijk een extra dimensie geeft. De rol die ik nu zoek is gewoon die van osteopaat, in de volle breedte van het vak.
Wat ik zoek
Wat ik bied
Ook als je nog studeert
Zit je in je laatste jaar? Neem gerust contact op. Ik ben zelf de route van fysiotherapie naar osteopathie gegaan en weet hoe zwaar die laatste fase is. We kunnen kijken of je alvast een aantal dagen kunt meelopen.
Interesse?
Mail je motivatie en CV naar bob@osteopathievandenenden.nl, of bel gewoon: 06-42952163. Ook als je nog nergens uit bent, een kop koffie en een rondleiding kan altijd.